Жінка відправляла дані про ЗСУ російському військовому заради рублів: у Харкові засудили зрадницю, - ФОТОУ Харкові засудили жінку за поширення інформації про розташування та переміщення ЗСУ.

Червонозаводський районний суд Харкова визнав винною 43-річну жінку в поширенні інформації про переміщення, рух, розташування ЗСУ, про це повідомляє пресслужба Харківської обласної прокуратури.

Мешканка с. Гусинка Куп’янського району під час повномасштабного вторгнення рф в Україну за допомогою месенджерів та у телефонних розмовах повідомляла представнику зс рф інформацію про переміщення українських військ. Отримані дані ворог у подальшому використовував для завдання ударів по Куп’янщині.

Корегувальниця працювала пекарем на місцевому підприємстві.

Правоохоронці затримали жінку 13 березня 2023 року. Під час обшуку за місцем її проживання виявлено мобільний телефон з доказами протиправної діяльності, а також російські рублі.

Під час суду обвинувачена свою вину не визнала і пояснила, що номер телефону, на який вона надсилала інформацію, належить її колишньому чоловіку, що проживає на території рф. За версією жінки, вона не усвідомлювала, що її дії можуть бути злочином.

Вона не змогла пояснити, чому її колишній чоловік ставив їй запитання про місця розташування української військової техніки та особового складу захисників України. Зрадниця пояснила, що розповідала цю інформацію, аби викликати занепокоєння у свого колишнього, щоб він її допоміг матеріально.

А російські рублі їй передав колишній чоловік через сусідку, яка їздила до бєлгорода.

Їй призначили покарання у виді 6 років позбавлення волі за ч. 2 ст. 114-2 Кримінального кодексу України.

Жінка відправляла дані про ЗСУ російському військовому заради рублів: у Харкові засудили зрадницю, - ФОТО, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW