У Києві відкрили рух Дегтярівським шляхопроводом, - ФОТОСьогодні, 20 грудня, в Києві відкрили рух Дегтярівським шляхопроводом - для проїзду автотранспорту та трамваю оновленими коліями.

Міський голова Віталій Кличко зазначив, що тепер це - фактично новозбудований обʼєкт.

Шляхопровід був побудований у 1963 році, і з тих пір його капітально не оновлювали. Обʼєкт перебував в аварійному стані, наголосив Кличко.

Мостовики розібрали конструкції споруди, фундамент та замінили на нові з покращеними характеристиками.

Також на новому шляхопроводі зберегли трамвайну лінію, на якій повністю оновили рейки, посилили монолітні плити полотна.

Новий шляхопровід на 1 м вищий. Ширина споруди збільшилися з 28 м до 40 м. Довжина шляхопроводу - 36 м замість 33 м. Міська влада розраховує, що це збільшить пропускну спроможність до 45 тис. автомобілів на добу.

Увесь комплекс робіт, а саме влаштування верхнього шару асфальту та благоустрій території біля зʼїздів і заїздів, завершать наступної весни, уточнив Кличко. Також влаштують велодоріжки та тротуари.

Нагадаємо, перекриття проїжджої частини з бульвару Міхновського до проспекту Лобановського подовжили.

Ще більше новини Києва, Київщини та України читайте в нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Також не забувайте підписуватись.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW