У Києві затримали учасників наркосиндикату: щорічний прибуток становив 135 млн гривень, – ФОТО, ВІДЕОУ Києві правоохоронці викрили учасників наркосиндикату, які займались збутом наркотичних речовин. Угрупування із 44-ох учасників діяло на території Києва, Миколаївщини та Дніпропетровщини.

Про це повідомили в Нацполіції.

У столиці викрили учасників наркосиндикату
Офіс генерального прокурораУ столиці викрили учасників наркосиндикату
Офіс генерального прокурора

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua" – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, столичного регіону та України.

У столиці викрили учасників наркосиндикатуУ столиці викрили учасників наркосиндикату

Зловмисники реалізовували кокаїн, екстазі, канабіс, MDMA, гашиш, кетамін та амфетамін. Зловмисники налагодили канал постачання наркотиків і психотропів із країн ЄС на територію України. Збували свою продукцію гуртовими партіями довіреному колу осіб. За «товар» клієнти розраховувались криптовалютою, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що до спецоперації з розкриття наркозлочинів було задіяно понад 400 правоохоронців.

У столиці викрили учасників наркосиндикату
Офіс генерального прокурораУ столиці викрили учасників наркосиндикату
Офіс генерального прокурора

У результаті слідчих дій вилучено: 330 грамів кокаїну, 564 грами амфетаміну, 200 грамів солей A-PVP, 1236 пігулок екстазі, 100 марок ЛСД тощо.Орієнтовна вартість вилучених заборонених речовин за цінами «чорного» ринку становить понад 5 мільйонів гривень.

Як ми писали раніше, у Києві правоохоронці затримали чоловіка, який займався збутом наркотичних речовин у столиці. Зловмисник збував канабіс.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW