"Квартира наразі виглядає гірше, ніж після обстрілу". У Маріуполі підрядники відмовилися завершити ремонт житлового будинку, - ФОТОФАКТУ тимчасово окупованому Маріуполі трапився черговий скандал з російським підрядником, який нібито відбудовує місто. Цього разу жителі міста скаржаться на компанію "Монолит Строй".

За словами маріупольців, робітники компанії не завершили ремонт однієї з квартир у будинку на проспекті Металургів, 235.

"Не довели справу до кінця, все кинули і пішли. Не встановили навіть елементарні двері. Тепер у квартирі господарюють мародери - повиривали проводку, стіни руйнують. Зараз квартира стала виглядати гірше, ніж була після воєнних дій", - каже власник.

Так зараз виглядає квартира після "ремонту"

З чим саме пов'язано таке ставлення до роботи, достеменно невідомо. Можемо лише припустити, що скоріш за все окупанти перестали платити гроші підряднику. В соцмережах маріупольці повідомляють, що це не перший об'єкт, який кинув напризволяще цей підрядник. Крім того, за їхніми словами, "Мололит Строй" також затримує заробітну плату своїм працівникам.

Нагадаємо, раніше гауляйтер міста Олег Моргун навіть скаржився на підрядників ватажку терористів "ДНР" Денису Пушиліну. Мовляв, що що не може впоратися з будівельними підрядниками, які погано працюють або зовсім закинули свої об'єкти.

Читайте також: Маріупольський гауляйтер поскаржиться терористу Пушиліну на недбалих підрядниківAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW