«Торнадо і Богун» на річці Стрижень: чернігівські рятувальники нагадали правила поведінки на кризіЧернігівські рятувальники провели для вихованців Центру розвитку обдарованості «Унікум» показові заняття щодо правил поведінки на кризі.

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Чернігівській області.

Показове заняття налічувало два етапи: теоретичний, під час якого надзвичайники розповіли присутнім, якої товщини має бути лід, щоб на нього можна було виходити, як правильно перевірити його міцність, чим небезпечне перебування на ньому, та практичне – із демонстрацією роботи снігоболотоходу, який долає всі перепони на шляху, і судна на повітряній подушці «Tornado F-50», яким доставляють на берег людей, які опинилися у водоймі.

Діти з захопленням дивилися на роботу рятувальників, після чого задавали багато уточнюючих питань стосовно надання допомоги людині, яка провалилася під лід та, що треба робити, якщо крига тріснула під ногами.

Наприкінці заходу хлопчики та дівчатка отримали не лише вичерпні відповіді, корисні знання та позитивні емоції, а й чудову друковану продукцію від ЮНІСЕФ розроблену спільно з ДСНС України, яку рятувальники постійно використовують у своїй просвітницькій діяльності.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW