У Тернополі запроваджують безкоштовний проїзд у громадському транспорті для ще однієї категорії громадянОкрім пенсіонерів, у Тернополі користуватися безкоштовним проїздом зможе ще одна категорія людей.

Тернополяни пенсійного віку, які не мають права на пенсію через недостатній страховий стаж, зможуть безкоштовно користуватись громадським транспортом. 20 грудня на черговому засіданні виконавчого комітету внесено зміни до рішення №864 від 22.11.2017 року «Про затвердження Переліку категорій громадян, котрі мають право безоплатного проїзду та інших осіб, котрим передбачено виготовлення Електронного квитка «Соціальна карта Тернополянина» на безоплатній основі».

Відповідно до рішення, особи, які досягли пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату у зв’язку з відсутністю страхового стажу та отримують державну соціальну допомогу, зможуть виготовити електронний квиток «Соціальна карта Тернополянина» на безоплатній основі та надалі безкоштовно користуватимуться громадським транспортом міста.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW