На Чернігівщині та Сумщині лісівники виявили 9 незаконно зрубаних новорічних деревНа Чернігівщині та Сумщині з початку грудня на новорічних плантаціях філій ДП «Ліси України» проведено 291 рейд, в ході яких лісівники виявили 9 незаконно зрубаних дерев.

Про це повідомляє Північний лісовий офіс.

Найбільшу кількість любителів «безкоштовних» новорічних ялинок – 5 осіб – було виявлено працівниками філії «Шосткинське лісове господарство». По кожному з виявлених фактів були складені адміністративні протоколи, за якими нараховано штрафи в розмірі 2550 грн, шкода, заподіяна лісу становить 3793 грн.

«Ціни на новорічні дерева у лісництвах ДП «Ліси України» є поміркованими. Наприклад, в нашій філії цьогорічна середня ціна складає всього 90 грн, а ось штраф за незаконний поруб є значно вищим», – зазначає начальник відділу охорони та захисту лісу філії «Шосткинське лісове господарство» Максим Ховренко.

Нагадаємо, починаючи з 4 грудня, на Чернігівщині працює Новорічний ярмарок. Аби придбати деревце на свій смак звертайтесь до найближчого лісництва ДП «Ліси України». Дізнатися локації та контакти можна за посиланням.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW