Велика перевірка: на Львівщині проходить рейд по пасажирських АТПЗагалом на справність планують перевірити понад 500 автобусів, які обслуговують приміські та міжміські маршрути.

По 20 січня наступного року на Львівщині тривають перевірки транспортних засобів під час випуску автобусів на лінію. Загалом планують оглянули 18 найбільших автотранспортних підприємств, які займаються перевезеннями пасажирів на приміських та міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування та понад 500 автобусів, які курсують в межах Львівської області, повідомляє Управління транспорту та зв’язку ОВА.

Напередодні, 19 грудня, у Львівській ОВА відбулась нарада за участі начальника управління транспорту та зв’язку адміністрації, перевізників та представників відділу державного нагляду (контролю) у Львівській області Державної служби України з безпеки на транспорті.

«Усі перевірки здійснюють задля покращення безпеки дорожнього руху, адже велика кількість людей травмується у дорожньо-транспортних пригодах. Особливо в зимовий період. Наголошую на готовності транспортних засобів до використання – належному стані висоти малюнку протектора, справності обігріву лобового скла та салону автобуса, зовнішніх світлових приладів, забезпечення організації передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення щозмінного медичного огляду водіїв», – наголосив начальник управління транспорту та звʼязку ЛОВА Степан Рудницький.

Перевізникам області наголосили на важливості забезпечення належної роботи GPS-трекерів та безперебійної роботи обладнання для безготівкової форми оплати за проїзд на приміських та міжміських автобусних маршрутів загального користування.

Управління транспорту та зв'язку закликає жителів області, у разі виявлення фактів порушення перевізниками розкладу чи схеми руху звертатись до управління для прийняття управлінських рішень та унеможливлення в подальшому таких порушень. Зареєструвати звернення можна за коротким номером «Гарячої лінії області» – 112, або номером «Урядової гарячої лінії» -1545.

Якщо ж у пасажирів є запитання чи зауваження щодо роботиелектронного квитка (системи «check-in - сheсk-out»), вони можуть зателефонувати на Гарячу лінію «Smart Ticket Technology» за номером 0 800 300 844.

Читайте також: На Львівщині пішохід потрапив у реанімацію після ДТП.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW