Сьогодні на Дніпропетровщині вирушили у перші рейси модернізовані електропоїзди Dnipro City Express, - ФОТОМодернізовані електропоїзди Dnipro City Express сьогодні вирушили у перші рейси за маршрутом Дніпро — Кам'янське – Дніпро.

Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

"Теплі вагони. Сучасні та зручні сидіння. Місця для підзарядки, кріплення велосипедів. А ще підйомники для людей з інвалідністю і вказівники, продубльовані шрифтом Брайля. Щодня пара оновлених приміських поїздів здійснюватиме по сім рейсів у кожну сторону. Загалом саме цим маршрутом користується майже 4 тис мешканців області на добу. 

Це тільки початок проєкту Дніпро Сіті Експрес. Задача – з’єднати такими красенями обласний центр і Синельниківщину. А після й лівий та правий береги Дніпропетровщини", - зазначив Лисак.

«Залізничні маршрути, які об'єднують міста-мільйонники зі своїми передмістями — ключова складова інфраструктури міської мобільності. На маршрут поставили два відновлені на потужностях Укрзалізниці електропоїзди ЕПЛ2Т. Вони були побудовані на початку 2000-х років у Луганську. У жовтні-листопаді 2023 року на Київському електровагоноремонтному заводі їм повністю оновили силові агрегати та вузли, осучаснили кабіни машиніста, а вагони стали повною мірою комфортними та інклюзивними для всіх категорій пасажирів. Завдяки таким проєктам ми виконуємо свою соціальну місію та продовжуємо розвивати транспортну інфраструктуру України», — розповів голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко з нагоди старту першого рейсу Dnipro City Express.

"Укрзалізниця" повідомила розклад руху модернізованих поїздів:

з Дніпра відправлення:

05:14 (крім вихідних), 06:20, 10:00, 11:30 (крім вихідних), 15:40, 17:10 (крім вихідних), 19:10.

з Кам'янського відправлення:

06:14 (крім вихідних), 09:00, 11:26, 12:42 (крім вихідних), 16:41, 19:12 (крім вихідних), 20:14.

Час у дорозі в обох напрямках від початкової до кінцевої станції становить 40 хвилин.

Вартість квитка — від 12 до 18 грн.

Уточнюється, що проєкти з розвитку міської мобільності, у тому числі запуск Dnipro City Express, реалізуються за підтримки команди Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та Віцепрем'єр-міністра з відновлення України Олександра Кубракова.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google News.

Фото з Телеграм Сергія ЛисакаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW