На Тернопільщині біля Джуринського водоспаду хотіли влаштувати вибухиЗвуки вибухів могли систематично звучати біля села Нирків і однієї з туристичних візитівок Тернопілля – Джуринського водоспаду.

Усе через бажання одного підприємства облаштувати неподалік кар’єр. Для цього б довелося використовувати вибухівку. Відтак прокуратура звернулась до суду через намагання підприємства розпочати видобуток гіпсу поблизу с. Нирків, де ростуть рідкісні рослини.

Прокурори з’ясували, що суб’єкт господарювання, який має намір видобувати корисні копалини на Нирківському родовищі гіпсів, в судовому порядку оскаржив висновок Управління екології та природних ресурсів Тернопільської ОВА, яким визначено недопустимим провадження планованої діяльності через порушення природоохоронного законодавства.

За висновком спеціалістів, видобування гіпсів на Нирківському родовищі негативно вплине на навколишнє середовище, оскільки буде здійснюватися на територіях зростання ряду видів рослин, занесених до Червоної книги України та до переліку рідкісних, занесених до Зеленої книги України.

Також надрокористування планується на території, де узгоджено створення комплексної пам’ятки природи загальнодержавного значення «Солонськіговди».

Відтак, з метою належного захисту інтересів держави, Спеціалізованою екологічною прокуратурою Тернопільської обласної прокуратури подано заяву про вступ у вказану справу.

Ухвалою Тернопільського окружного адміністративного суду прокурора допущено до участі у справі.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW