Повістки видаватимуть на блокпостах: де на Київщині посилюють мобілізаціюВ Україні продовжують посилювати мобілізацію. Черга дійшла і до Київської області. Так, в Обухівському районі «запроваджують новий метод роботи» щодо військового призову громадян.

Про це повідомляє екснардеп Ігор Мосійчук.

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу "Головні новини Києва – 44.ua" – джерело важливих, актуальних та перевірених новин.

За даними Мосійчука, на спеціально обладнаних блокпостах в Обухівському районі працівники ТЦК перевірятимуть документи, видаватимуть повістки та затримуватимуть порушників військового обліку.

Повістки видаватимуть на блокпостах: де на Київщині посилюють мобілізацію, фото-1

В документі вказано, що блокпости створюються з метою "оповіщення населення щодо необхідності уточнення військово-облікових даних та виявлення порушників вимог правил військового обліку".

Також зазначається, що відповідні заходи заплановані на термін з 15 грудня 2023 по 15 січня 2024 року. Інформацію про результати роботи цих блокпостів передаватимуть до Обухівської РВА щоп'ятниці упродовж зазначеного періоду.

Нагадаємо, ми розповідали раніше, що ввечері 15 грудня в мережі почали поширювати відео, на яких співробітники СБУ та ТЦК прийшли до одного з елітних київських ресторанів та просили предʼявити документи у чоловіків.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW