ГЦ «Проліска – Суми» евакуював немобільну жінку, яка повернулася в Україну гуманітарним коридоромПрацівники Гуманітарна місія «Проліска», за підтримки UNHCR Ukraine - Агентство ООН у справах біженців в Україні, продовжують надавати всебічну допомогу громадянам України, які перетинають кордон України з російської територією єдиним гуманітарним коридором на Сумщині.

10 грудня працівники гуманітарного центру «Проліска – Суми» надали допомогу жінці, яка перетнула пішій пункт перетину разом зі своєю немобільною матір’ю.

Донька, яка мешкала за кордоном, повернулась на окуповану територію, щоб забрати хвору матір і вивезти її на підконтрольну територію України. Два кілометри між пунктами перетину донька вимушена була тягнула колісне крісло з матір’ю по ґрунтовій дорозі, яка наразі покрилась льодом. Немобільна жінка, яка переживає вже не першу війну, через хворобу майже не розмовляє, але, коли вона опинилася на рідної землі, сльози радості котилися з її очей. За словами її доньки, дитинство її матері припало на важкі роки Другої Світової війни. Голод, холод, сирітство…

Завдяки Гуманітарної місії Проліска за підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF) Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine, була організована евакуація спеціалізованим медичним автомобілем у супроводі медичного персоналу. Доньку та її немобільну матір забрали з транзитного центру у м. Суми та транспортували до батьківської хати в селищі Миколаївка, Донецької області.

Протягом грудня «Проліска» здійснила вже 22 евакуаційні спеціалізованим медичним транспортом з прифронтових зон до більш безпечних територій України. Усі евакуйовані знаходяться в безпеці та продовжують отримувати необхідне лікування.

Якщо вам або вашим рідним потрібна спеціалізована евакуація медичним транспортом, не зволікайте - звертайтесь на гарячу лінію «Проліски»

+380932022232

+380964041034

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW