На Тернопільщині жінка втратила 250 тисяч через "подарунок від іноземця"На Тернопільщині жінка стала жертвою шахраїв та втратила 250 тисяч гривень. Про це повідомляє поліція Тернопільської області.

За "подарунки" від іноземця жителька Борщівської громади заплатила майже 250 тисяч гривень.Цінностей жінка так і не дочекалася, тому прийшла із заявою до поліції.

Схема шахрайства, у яку потрапила жителька Борщівщини, доволі поширена. Зі слів потерпілої, в соцмережі вона деякий час переписувалася з незнайомцем, котрий начебто проживає за кордоном. Чоловік пообіцяв надіслати їй посилку з дуже цінними речами. Але попросив оплатити доставку. Жінка погодилася.

Невдовзі до потерпілої зателефонував кур’єр. Сказав, що потрібно оплатити не лише за доставку, а й митні збори. За чотири дні зловмисники видури у жінки майже 250 тисяч гривень.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). 

"Правоохоронці вкотре радять жителям області не довіряти незнайомцям і не вестися на їхні пропозиції. Не вступайте в довірливу розмову, переписку з невідомими особами в мережі. Ігноруйте зайві запити на переписку від незнайомців та у жодному разі не перераховуйте їм гроші", - наголошують в поліції.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW