Хакерська атака на "Київстар" : чи працюють у Слов'янську банкоматиУнаслідок хакерської атаки на мережу мобільного зв'язку "Київстар" абоненти опинилися без мобільного та інтернет зв'язку.

У Словʼянську ситуація з "Київстаром" не вплинула на зв'язок та банкінг. Адже більшість абонентів громади користуються "Водафоном". Окрім того, відсутність мережі мобільного оператора не вплинула і на систему оповіщення у Слов'янську. 

Про це "Суспільному" повідомив очільник Слов'янської міської військової адміністрації Вадим Лях.

"Банкомати працюють. Ну ,можливо, в невеликих крамницях не працює. Але працює "гаряча лінія", і ніяких дзвінків стосовно цієї проблеми ми не отримуємо", — додав Вадим Лях.

Водночас, у Краматорську через збій "Київстара" від'єдналася система управління вуличного освітлення.

"Воно у нас під'єднане на київстарівський зв'язок, і ось — повністю паралізувало нашу систему вуличного освітлення, довелось вмикати вручну. Сподіваюсь, до вечора ситуація зміниться", — розповів начальник управління з питань інформаційної політики Краматорської МВА Ігор Єськов.

За його словами, якщо Київстар не полагодить зв'язок, то енергетики будуть вимушені їздити до кожної підстанції в місті та вмикати, а потім вимикати освітлення вручну.

 Читайте: Не лише “Київстар”, а й Монобанк потрапив під кібератаку

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW