єВідновлення у Слов'янську: на що вистачає коштів та від чого залежить їх отриманняМешканці Слов'янської громади продовжують отримувати компенсацію на ремонт пошкодженого та відбудову зруйнованого унаслідок війни житла.

Слов'янці вже отримали понад 50 млн грн виплат.

Чи вистачає цих коштів на ремонт житла, розповідають місцеві жителі у матеріалі "Суспільного Донбас".

У серпні минулого року у двір, де жила Світлана Краснотюк, прилетів російський снаряд. Унаслідок чого провалився дах та вибило усі вікна. Понад рік будинок так і простояв.

Цьогоріч родина Світлани отримала гроші на ремонт будинку за програмою "єВідновлення". Суму не називають, проте сподіваються, що цих грошей вистачить.

"Поставили вікна пластикові, відкоси зробили, вдалось відновити дах. Зробили бабусі маленький косметичний ремонт, поклеїти шпалери, де вони відпали. Ще трішки не доробили, стеля залишилась. Грошей вистачає впритиск. Плюс проводка постраждала, не можемо зрозуміти, що з нею, будемо розбиратись. Якби не виплатили гроші, то, звичайно, дім би повністю просипався. Бабусі жити не було б де", - розповіла родичка Світлани Краснотюк.

"єВідновлення" та компенсація за зруйновану квартиру: які складнощі

За словами Вадима Ляха, існує проблема щодо виплати компенсацій жителям зруйнованих багатоквартирних будинків.

"Це стосується повністю зруйнованого житла, де мешканці не можуть отримати компенсацію, тому що не відновлені місця постійного користування та інші проблеми з домівками — повністю зруйновані під’їзди. Тому чекаємо на ремонтні роботи. В цьому році виділили 25 мільйонів і по трьох будинкам почата робота по їх відновленню", — пояснив начальник адміністрації.

Загалом російськими обстрілами у Слов’янську зруйновані шість багатоповерхівок, мешканці яких зможуть отримати компенсацію після ремонту під’їздів, дахів та місць загального користування.

Нагадаємо, що наразі грошову компенсацію на пошкоджене житло за програмою "єВідновлення" отримали 726 мешканців Слов'янської громади. Загальна сума виплат склала понад 52 млн грн. Також компенсаційні сертифікати нараховані 26-ти власникам зруйнованого житла на загальну суму 33,5 млн грн.

Читайте: 

  • У Слов'янську 726-ти власникам пошкодженого житла вже нараховано компенсацію

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW