Новий тиждень для житомирських водоканалівців розпочався із викликів: багато витоків на мережах, обмеження в техніці та працівникахНовий тиждень для наших працівників розпочався із викликів: маємо багато витоків на мережах і, на жаль, обмежені в техніці та працівниках.

Про це повідомляє КП «Житомирводоканал» міської ради.

Водоканалівці зазначають, що взимку збільшується кількість аварій на мережах через рухливість грунтів, зумовлену підвищенням-зниженням температур. На жаль, "радянський" чавун, з якого зроблена переважна більшість труб великого діаметру, є дуже крихким, а тому рух грунтів призводить до утворення на них тріщин та переломів.

Окрім того, взимку на ліквідацію аварійних ситуацій витрачається більше часу, адже через мерзлий грунт розкопки завжди тривають довше. А є надзвичайно складні ділянки, помережані великою кількістю комунікацій, які доводиться шурфувати вручну, аби не пошкодити кабелі зв'язку, газові трубопроводи і т.д.

«Саме такою виявилася ділянка на вул. Стародавній, на якій ми мусили замінити втомлений часом і роботою трубопровід: вона вимагала особливого підходу, задіювання великої кількості і техніки, і працівників. Проте, завдяки злагодженій роботі, нашим працівникам вдалося за одну добу замінити 55 м трубопроводу, а за другу - провести благоустрій території», - йдеться в дописі КП «Житомирводоканал» міської ради.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW