На Житомирщині завершився ХІІІ обласний інтелектуальний конкурс юних географів, — ФОТОЗавершився ХІІІ обласний інтелектуальний конкурс юних географів.

Участь у турнірі взяли сім команд.

Про це повідомляє Центр позашкільної освіти для дітей та молоді Житомирської обласної ради.

Серед тем, що розглядали учасники, геоінформаційні системи (ГІС), Державна геодезична референцна система координат УСК – 2000, обміління та зникнення озер у світі, формування меандрів річок, як вплив високих температур і мінералізації води на мікроорганізми у геотермальних озерах може надати ключ до розуміння екстремофілів у космічних умовах, також учасники аналізували секрет успішності економічних реформ Китаю та прогнозували нову якість стратегії розвитку країни на найближчі 20 років.

«Рівень команд - високий. Видно, що учасники «в темі», поглиблюють і деталізують шкільні знання. Тут і велика робота їх педагогічних керівників. Приємно, що діти під час війни беруть участь у таких конкурсах, цікавляться географією, зокрема, ГІС технологіями», - розповів член журі конкурсу, член Міжнародних товариств лімнологів та прісноводних досліджень, асистент кафедри наук про Землю Державного університету «Житомирська політехніка Ілля Циганенко-Дзюбенко.

За результатами конкурсу:

  • І місце виборола команда «Геомафія» (Черняхівська ТГ);
  • ІІ місце у команди «Гео Майстри» (Коростишівська ТГ);
  • ІІІ місце зайняла команди «Бердич» (Бердичівська ТГ) і «Богунський меридіан» (Житомирська ТГ).

«Дякуємо командам за цікаву інтелектуальну гру! Вітаємо переможців!», - йдеться в повідомленні.

Центр позашкільної освіти

для дітей та молоді Житомирської обласної радиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW