«Пам’ятна» поїздка голландських партнерів до України з гуманітарним вантажем, — ФОТО, ВІДЕО«Ми тут опинилися в «цікавій» ситуації», - повідомив мені близько 22:30 наш голландський партнер Hendrik Beihuisen та показав по відеозвʼязку поліцейський автомобіль, який стояв недалеко від їхнього МАНу із гуманітарним вантажем.

Що ж сталося? Розповіла очільниця Фонду громади Житомира Жанна Соловйова.

Подолавши понад 2 тис.км, цього разу наші голландські партнери перед візитом до Фонд громади Житомира/Zhytomyr Community Fund, заїхали на Закарпаття в Дитячий будинок. Вони вже понад 5 років допомагають цьому будинку. Були знайомі із директором будинку. На жаль, два тижні тому директор помер.

Голландці привезли іграшки дітям та різноманітну допомогу для Дитячого будинку, а також заїхали до вдови директора Дитячого будинку, аби висловити підтримку. Зайшли до хати, спілкувалися на кухні за чаєм. Виходять, аби їхати далі і тут Мартін ван Долрен почав шукати, де він лишив своє взуття. Колеги спершу пожартували на кшталт, що він забув, де поставив взуття. Аж тут директор Boot Development Foundation Кейс Бут каже: «Моєї куртки теж нема!». Виявилося, що взуття Мартіна та куртка Кейса зникли, а в куртці ще й був паспорт і гроші.

«Далі був пошук крадія, спілкування із поліцією та ін. Упускаючи багато моментів, крадія знайшов син вдови. Ним виявився якийсь п’яничка. Куртку, паспорт і взуття теж були знайдені. Але є одне але… Куртку і черевики поліція вилучила у якості речових доказів.

В результаті Кейс та Мартін поїхали у Нідерланди в одязі покійного директора Дитячого будинку: Кейс в його куртці, а Мартін у черевиках. Окрема історія ще була із черевиками, бо відклеілась підошва спершу в лівому черевику, пізніше - в правому. Голландці вже хотіли їхати в магазин за новими черевиками, натомість я запропонувала купити клей і приклеїти підошву. Купила два тюбики клею, як знала», — продовжує розповідь Жанна Соловйова.

Одним словом поїздка у наших голландських друзів вийшла цього разу «памʼятною», історія на все життя.

«Що мене вражає? Що ні Кейс, ні Мартін, ніхто із колег не нарікав на ситуацію, яка склалася. Жартували, що такі історії із крадіжками можуть трапитися в будь-якій країні. Хендріку пощастило, що він був в робочій куртці, а Йосту, що у нього велетенський зріст та розмір взуття. Хороше почуття гумору - це цінність у наш час, оскільки дозволяє триматися у складних і непередбачуваних ситуаціях. Добре, що все добре. Ну, а наші голландські колеги чекають завершення слідства, аби повернути свої речі назад», — підсумувала очільниця Фонду громади Житомира.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW