На Житомирщині провели нараду щодо регулювання чисельності хижих та шкідливих тварин12 грудня, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із своїм заступником Віктором Градівським провели робочу нараду з користувачами мисливських угідь, представниками Держпродспоживслужби, екологами, правоохоронцями та військовими.

Під час засідання обговорили збільшення популяції хижих тварин на Житомирщині. Звернення від міських, селищних, сільських рад та користувачів мисливських угідь свідчать про непоодинокі випадки, коли вовки заходять на територію населених пунктів, знищують свійських тварин та загрожують життю та здоров’ю людей.

Окрім того, збільшення чисельності червоної лисиці веде до погіршення епізоотичної ситуації та поширення небезпечного інфекційного захворювання – сказу.

“Після проведених консультацій з фахівцями нашого управління екології та природних ресурсів напрацьовано алгоритм дій щодо регулювання чисельності хижих та шкідливих тварин”, — зазначив Віталій Бунечко.

Це відбуватиметься за погодженням з правоохоронними органами та представниками військових підрозділів, під контролем органів місцевого самоврядування. Люди, які будуть залучені до цього процесу будуть проходити відповідну перевірку.

Наразі планується відпрацювати цей алгоритм в одному з районів Житомирщини, де є нагальна потреба та одночасно де це дозволяє безпекова ситуація. Після цього цей досвід буде поширений на інші території області.

Нагадаємо, що у зв’язку з повномасштабною російською військовою агресією, рішенням ради оборони Житомирської області заборонено будь-яке полювання на території області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW