З показу фільму «Нескорений Херсон» розпочався у Житомирі 20 Ювілейний Мандрівний Docudays UA



З показу фільму «Нескорений Херсон» розпочався у Житомирі 20 Ювілейний Мандрівний Docudays UA.

У Житомирі фестиваль вп’ятнадцяте проводить НУО "Сучасний Формат".

Про це інформує Мандрівний Docudays UA/Житомир.

На відкриття прийшло півсотні людей: студенти Житомирської політехніки та ЖДУ ім. Франка, місцеві медійники, а також вимушені переселенці, які переїхали в Житомир з Херсонщини.

Після перегляду стрічки гості змогли обговорити фільм з режисером кінострічки Устином Данчуком. Режисер нині знаходиться в Херсоні, з глядачами він поспілкувався за допомогою відеозв’язку.

«Ми зараз проживаємо такий час, коли все, що ми робимо, має працювати на перемогу. Якщо ми говоримо про журналістів, все, що ми робимо, має працювати, на те, щоб світ дізнався якомога більше про те, що відбувається зараз в Україні», - сказав режисер, відповідаючи на запитання житомирян.

Глядачі зізналися, що їм було важко стримати сльози під час перегляду водночас фільм викликав захоплення і вселив віру в перемогу.

«Фільм, знаєте, такий, що хочеться одночасно плакати й сміятися. Плакати від того, яке місто було: таке південне, де влітку завжди було затишно, де пахне виноградом, фруктами, рибою. Це таке було місто, в якому ти почувався з себе на відпочинку.

А тепер, коли ти дивишся на ці руїни, то просто не віриться, хіба це могло статися саме з нашим містом? Ну за що, так? Цей фільм – якась подорож у часі. Я згадувала, як я йшла цими вулицями у своєму місті, як ми відпочивали, як тішилися тими, наскільки нам було комфортно. А тут дивишся, це такі руїни страшні...

Таке кіно потрібне для того, щоб ми, херсонці, могли прожити свій біль. Ми зараз побачилися, змогли побачити цей фільм і проговорити те, що болить, те, що ми ховали всередині. Дякуємо за героїзм тих людей, які знімали цей фільм», - поділилася емоціями вимушена переселенка Наталія Ткачук.

Мандрівний Docudays UA/Житомир



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW