Філії Столичного лісового офісу ДП "Ліси України" реалізували 4,7 тис. новорічних деревЦього року новорічні ярмарки стартували у філіях раніше, ніж зазвичай. Від початку грудня лісові господарства обох областей вже продали 4655 новорічних сосен та ялин.

Про це інформує Столичний лісовий офіс.

Найбільший попит – на дерева висотою 1-1,5 м. Такі ялинки ідеально підходять для оселі чи офісу, створюючи затишок. Також дерева таких розмірів більш зручні в транспортуванні та зберіганні.

Вартість новорічних дерев від лісівників залишилася на рівні минулого року та коливається від 70 до 350 грн, залежно від розміру.

Кожне хвойне деревце має спеціальну бирку з унікальним номером, за яким можна перевірити законність його походження. Переконатися в цьому можна за допомогою вебсайту open.ukrforest.com. Для цього потрібно лише ввести цифровий номер з бирки, і сервіс покаже інформацію, де саме було заготовлено дерево.

Лісівники Житомирщини та Київщини підготували для продажу майже 18 тисяч новорічних дерев. Усі дерева вирощені на спеціальних новорічних плантаціях. Також такі дерева заготовляють під час рубок формування та оздоровлення лісів, не завдаючи шкоди екосистемі.

Рекомендуємо надавати перевагу легально заготовленим деревам, адже купуючи дерево офіційно, ви сплачуєте податки, з яких формується бюджет вашої громади та всієї країни.

Контакти, за якими можна дізнатися детальну інформацію та купити новорічне деревце від лісівників – у прикріпленому дописі на нашій сторінці.

Столичний лісовий офіс

ДП «Лісовий офіс»AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW