На Житомирщині — ще 4 отримувачі грантів для розвитку ветеранського бізнесуУ 15-й хвилі подачі заяв за програмою «Гранти для ветеранів та членів їх сімей», яка тривала з 23 жовтня до 19 листопада, від Житомирської області було 4 учасники.

Про це інформує Житомирська обласна служба зайнятості.

Всі вони отримали позитивні рішення Державного центру зайнятості про надання їм грантів для реалізації поданих бізнес-планів.

З-поміж отримувачів грантів – троє учасників бойових дій та дружина ветерана. Для розвитку бізнесу вони отримають загалом майже 2,4 млн грн. – кожен від 250 до 980 тис. грн. Завдяки таким державним інвестиціям у Житомирі масштабується приватний медичний кабінет, у Звягелі відкриється кафе, в Коростишеві запрацює млинниця, а в Баранівці розшириться деревообробний бізнес. Для втілення задуманого грантоотримувачі створять 12 нових робочих місць.

До відома, зі старту програми (з квітня 2023 року) жителі Житомирщини подали загалом 28 заяв на отримання «ветеранських» грантів, 11 з яких отримали позитивні рішення. Переможці отримають загалом близько 5,3 млн грн. і додатково забезпечать роботою 25 людей.

Прийом заяв триває до 31 грудня і продовжиться у новому 2024 році.

Подати заяву можна через портал «Дія»: http://surl.li/ofxiq

Більше про програму тут https://is.gd/jxqZ7j

Житомирська обласна служба зайнятості

На Житомирщині — ще 4 отримувачі грантів для розвитку ветеранського бізнесу, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW