Житомирщина: депутати продовжують працювати у постійних комісіяхВідбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв'язку.

Про це повідомляє Житомирська обласна рада.

Участь у роботі комісії брали заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський, директор Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики обласної військової адміністрації Наталія Арендарчук, представники виконавчого апарату обласної ради.

На розгляд комісії було винесено 3 питання порядку денного.

У ході засідання депутати заслухали інформацію про план заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2027 року та погодили відповідний проєкт рішення.

З планом заходів присутніх ознайомила директор Депараменту агропромислового розвитку та економічної політики обласної військової адміністрації Наталія Арендарчук.

У своїй промові вона, зокрема, зазначила, що мета Стратегії – досягнути високої якості життя на основі посилення конкурентоздатності економіки, створення комфортних і безпечних умов для проживання в територіальних громадах, поліпшення якості життя та нагромадження людського потенціалу.

План заходів є головним інструментом для організації роботи органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, інших суб’єктів регіонального розвитку з виконання Стратегії та ключовим документом, що дозволить підвищити їх відповідальність за розвиток регіону.

Також у ході засідання Наталія Арендарчук інформувала членів комісії про Програму економічного та соціального розвитку Житомирської області на 2024 рік.

Вона зазначила, що проєкт Програми підготовлено з урахуванням викликів сьогодення - повномасштабної війни, руйнування обʼєктів, забруднення земель, що призвело до сповільнення виробництва та погіршення рівня життя населення.

Проєкт сформовано на основі пропозицій та прогнозів, наданих структурними підрозділами обласної військової адміністрації, територіальними органами центральних органів виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, обласними установами та організаціями.

Програма передбачає визначення проблемних питань в усіх галузях соціально економічного розвитку, шляхи їх вирішення та очікувані результати реалізації заходів в даних сферах.

Крім того, на комісії депутати розглянули план роботи обласної ради на перше півріччя 2024 року та надали свої пропозиції.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW