Цифрові можливості для всіх українців — які бар’єри подолали у 2023 роціЯк стверджують в Міністерстві цифрової трансформації України, їх ціль — не тільки перевести в онлайн 100% найважливіших державних послуг, а й забезпечити рівний доступ українців до технологій.

Тому оновлено флагманський проєкт безбар’єрності — Дія.Освіта. Вже зараз понад 45% курсів мають українські та англійські титри, а 5% — дубляж жестовою мовою.

Міністерство розвиває мережу хабів цифрової освіти. Це унікальні простори, куди може завітати кожна людина, щоб безоплатно отримати доступ до техніки та пройти навчання на платформі Дія.Освіта.

Створено на порталі Дія розділ Дія.Безбарʼєрність. Там зібрана інформація про життєві ситуації та держпослуги, щоб її переглядали ВПО, люди з інвалідністю, батьки, літні люди та українці, які шукають роботу.

Влітку Уряд підтримав постанову про вебдоступність, маємо новий держстандарт на основі міжнародних рекомендацій WCAG 2.1

Також у Мінцифри дослідили базову вебдоступність 100 державних сайтів.

«Будуємо безбар’єрне середовище разом.

Дія.Безбарʼєрність створено в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів» спільно з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Швеції. Аналітичну підтримку надавала громадська організація "Безбар’єрність"», - йдеться в повідомленні.

Міністерство цифрової трансформації України AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW