«Карітас-Житомир» передав 2000 пляшок від Coca Cola до родин вразливих категорій, — ФОТОЗагалом один мільйон пляшок Coca-Cola в подарунок отримають українці, які перебувають у складних життєвих обставинах. Це загальноукраїнська акція, аби підтримати такі сім’ї та зробити різдвяно-новорічні свята трохи радіснішими.

На українському заводі «Кока-Кола Беверіджиз Україна» вже виготовляють партію – мільйон півторалітрових пляшок Coca-Cola зі спеціальною позначкою на етикетці: «Для тебе». Цими особливими пляшками Кока-Кола хоче підтримати українців, які нині живуть у дуже непростих обставинах, та подарувати їм приємні миттєвості в цей святковий період.

500 таких блоків (2000 пляшок) із напоями отримує Житомирська область. Як партнер цієї акції, «Карітас-Житомир» розповсюдить їх серед родин вразливих категорій. Перші напої отримали діти та молодь з інвалідністю сьогодні, 19 грудня, у Колективному центрі для тимчасового проживання ВПО ім. С. Василія Великого.

«У межах цієї ініціативи «Карітас-Житомир» передає 500 блоків (2000 пляшок) для наших бенефіціарів. Це родини вимушених переселенців, багатодітні, малозабезпечені, сім’ї, в яких виховуються діти та молодь з інвалідністю. Ми знаємо, як не просто зараз таким родинам. І вдячні партнерам за можливість їх підтримати та подарувати трошки більше уваги і тепла на свята», – розповідає директор Благодійного фонду «Карітас-Житомир», отець Олег Лучка.

Довідково. За допомогою таких партнерських гуманітарних організацій, як Український Червоний Хрест та Карітас України, Coca-Cola надійде в подарунок родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, внутрішнім переселенцям, самотнім батькам, багатодітним сім’ям, особам з інвалідністю у всіх областях України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW