Компанія, що базується на Житомирщині, представила свою продукцію на міжнародній торговій виставці в ДубаїЖитомирщина є аграрною областю, яка розвивається не лише в рослинництві, а й в тваринництві.

Наш регіон славиться значною кількістю аграрних компаній, що виробляють товари високої якості.

Цьогоріч в межах Національного стенду України на міжнародній торговій виставці органічної продукції Middle East Organic & Natural Products Expo свою органічну продукцію представили п’ять виробників-експортерів. Серед них компанія «Органік Мілк», що базується у Житомирській області. Про це повідомляє Житомирська ОВА.

Захід відбувся 12-14 грудня 2023 року в м. Дубай (ОАЕ). Під час відбору експонентів надавалася перевага виробникам органічної харчової продукції з вищою доданою вартістю. На виставці були представлені продукти як із зернових культур, наприклад, пластівці амарантові, борошно з насіння амаранту, борошно пшеничне, кукурудзяні палички, так і молочна продукція, питні йогурти, сири різної витримки, сметана, а також високоолеїнова соняшникова олія та ін.

Middle East Organic & Natural Products Expo — це найбільша торговельна виставка органічної та натуральної продукції на Близькому Сході, що проводиться під патронатом Міністерства з питань зміни клімату та захисту навколишнього середовища ОАЕ та надає можливість налагодити нові експортні зв’язки з країнами Близького Сходу.

Національний стенд України організований державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», національним проєктом Дія.Бізнес під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України. А також за підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія); Western NIS Enterprise Fund (WNISEF); ЄС та уряду Німеччини в межах програми міжнародного співробітництва EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яку в Україні реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH GIZ Ukraine.

Детальніше про підготовку до виставки та Національний стенд України.

Каталог експонентів Національного стенду України з повним переліком представленої органічної продукції на виставці Middle East Organic & Natural Products Expo 2023 можна подивитися за посиланням.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW