єВідновлення: на Житомирщині подано 678 заяв на отримання компенсації для відновлення житлаУ Житомирській області нараховується 4814 об’єктів, пошкоджених внаслідок російської збройної агресії. Нагадуємо, що власники житла, яке було зруйноване внаслідок війни, можуть подати заяву на отримання компенсації.

Про це повідомляє Житомирська обласна військова адміністрація.

На сьогодні з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення» в Житомирській області вже подано 678 заяв на отримання компенсації для відновлення житла, яке має незначні пошкодження. Комісіями, які створено в територіальних громадах для розгляду заяв, погоджено виплати на відновлення 500 будинків та квартир на суму майже 52 мільйони гривень. При цьому власникам 447 пошкоджених домівок кошти вже надійшли на карткові рахунки на загальну суму 37 мільйонів гривень.

Також оброблено банком і передано на виплату 58 заяв на суму 1,5 мільйона гривень, на розгляді перебуває 1 заява із загальною сумою компенсації 18 тисяч гривень.

Довідково. Послугу компенсації за зруйноване майно розроблено Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкт USAID / UK aid TAPAS Project/ Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах та Світового банку.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті програми єВідновлення в розділі «Зруйноване житло» https://erecovery.diia.gov.ua/ або ж звернувшись на спеціальну урядову гарячу лінію 1545 (кнопка 2).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW