Відійшов у вічність Герой України, заслужений працівник сільського господарства України з Житомирщини Володимир ДідківськийВідійшов у вічність Герой України, заслужений працівник сільського господарства України, уродженець села Корнин, що на Житомирщині, Володимир Олександрович Дідківський.

Про це повідомляє Житомирська обласна військова адміністрація.

Володимир Дідківський народився 07 листопада 1953 року. Впродовж життя працював інженером-механіком трудомістких процесів у тваринництві, зоотехніком, а згодом керівником приватної агрофірми «Єрчики», яка знаходиться у однойменному селі на Житомирщині. Саме ПАФ «Єрчики» стала однією з провідних компаній агропромислового сектору Житомирщини завдяки інноваційним європейським підходам з влаштування ферми.

За життя Володимир Дідківський був удостоєний звання «Герой України» у 2002 році «за визначні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку агропромислового комплексу, впровадження сучасних форм господарювання», а також звання «Заслужений працівник сільського господарства України» у 2009 році «за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу України, досягнення високих показників у виробництві сільськогосподарської продукції, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства».

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Володимира Дідківського.

Вічна пам’ять.

Відійшов у вічність Герой України, заслужений працівник сільського господарства України з Житомирщини Володимир Дідківський, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW