Цього тижня лісгоспи Чернігівщини та Сумщини передали 520 кубометрів деревини для ЗСУЗ початку повномасштабної війни лісівники Сумщини та Чернігівщини регулярно постачають деревину, яку військові використовують для будівництва фортифікаційних споруд та інших потреб.

Про це повідомляє Північний лісовий офіс.

Тільки цього тижня на потреби армії було відвантажено 520 кубометрів деревини. Філії «Лебединське лісове господарство» й «Шосткинське лісове господарство» передали по 120 кубометрів кожна, ще 280 кубометрів відвантажила філія «Свеське лісове господарство» - підприємство, яке найбільше серед усіх північних філій страждає від атак рф, але, попри це не припиняє допомагати армії.

Загалом з початку року філії Сумщини та Чернігівщини передали для потреб ЗСУ, а також підрозділів територіальної оборони та Національної гвардії 23,1 тис. кубометрів лісоматеріалів на суму 41,6 млн грн.

Окрім цього, філії Північного лісового офісу відправили 6,4 тис. кубометрів лісоматеріалів круглих та 3,4 тис. кубометрів пиломатеріалів у напрямку Донецької, Запорізької та Херсонської областей.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW