В Україні прогнозуть зростання цін на продукти взимку: подробиціЗа прогнозами економістів, українці можуть відчути значне подорожчання харчових товарів взимку через сезонні та економічні чинники. Національний банк, зокрема, прогнозує ріст інфляції на 10 відсотків до кінця року, але експерти зауважують, що це може суттєво вплинути на ціни для споживачів.

Як зміниться вартість продуктів

Економіст Олексій Кущ розповів Gazeta.ua, що особливо це буде помітно на овочах, м'ясі та молоці через фактор сезонності. Прогнозується, що ціни на такі товари можуть зрости приблизно на 20 відсотків.

Експерт не передбачає катастрофічних змін у курсі гривні, але вказує, що девальвація може продовжитися в разі відсутності підтримки від інших країн. Зокрема, затримка у схваленні фінансового пакету допомоги США може вплинути на стан гривні. Кущ вважає, що це може призвести до зростання цін на імпортовані товари та послуги.

Ми бачимо, що у нас утворюються серйозні дефіцити в бюджеті. Динаміка допомоги наших партнерів гальмує і це відбиватиметься на курсі, - підкреслив економіст.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW