На Тернопільщині у дзвіниці церкви облаштували пральню, речі пратимуть під іконою БогородиціУ Теребовлі з’явилася соціальна пральня "Чисто-та…", її відкрили у дзвіниці храму Зіслання Святого Духа.

Парафія стала переможцем міні-гранту. Парафіяльна спільнота промоніторила ситуацію в громаді, склала карту потреб та визначила вразливі категорії населення. Вони дійшли до висновку, що на даний час є потреба в соціальній пральні. Зі слів волонтерів парафії, в Теребовлі взагалі нема соціальної пральні. А в громаді є багато важкохворих людей, які потребують такої послуги і не можуть везти одяг у Тернопіль чи Чортків. Саме тому вирішили облаштувати соціальну пральню.

«На сьогодні соціальна пральня - це дуже актуальна послуга. Бо люди з небезпечних регіонів країни приїжджають до нашої громади майже без нічого, лише з деякими особистими речами. І часто купити пральну машинку для себе такі люди не мають можливості. Окрім того, скористатися пральнею можуть, окрім вимушених переселенців, жителі територіальної громади, які потребують допомоги», – зазначив мер Теребовлі Олег Продан.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW