У Тернополі в гуртожитку від закладу освіти разом зі студентами живе переселенець, який має тюремний строкУ Тернополі в одному з гуртожитків, на базі яких створено тимчасовий прихисток для вимушених переселенців проживає чоловік- переселенць з Донеччини, який мав тюремний строк. В даному гуртожитку проживають і студенти навчального закладу. У зв'язку з тим що адміністрація закладу освіти стосовно цього чоловіка не реагує на постійні скарги інших мешканців, читачі  звернулися до редакції сайту 0352.ua.

Редакція відомо ім'я даної людини, проте ми не вказуємо його з етичних міркувань.

Даний чоловік неодноразово був притягнутий до кримінальної та адміністративної відповідальності.  Чоловік систематично зловживає алкоголем, порушує громадський порядок, ухиляється від мобілізації. Але наших читачів дуже сильно обурило те, що людина, яка має тюремний строк проживає в  гуртожитку, де проживають і студенти теж. Також є дивним що адміністрації не вживає заходів. 

"Особливо мені б не хотілося, щоб мої діти проживали в одному помешканні з такою людиною. Чоловік дуже агресивний іноді навіть неадекватний. Лише  минулого року він бігав в нетверезому стані по поверхах та розпилював сльозоточивий газ. Тоді постраждало декілька осіб. Дані викидні стосовно поведінки цього чоловіка продовжують систематично. Також він зламав побутову техніку, яка була надана благодійними організаціями, яка надана для переселенців. Він навіть може голий бігати по сходах", - говорить наша читачка, яка побажала залишитися анонімною. 

Останнє місце сили інциденту, мало у четвер 16 листопада поточного року. Довелося викликати поліцію, аби даного чоловіка привили до тями. 

"Це дуже агресивний чоловік, який кидається на людей з кулаками. Стосовно цього інциденту того дня дзвонили адміністрації закладу. На що вона відповіла: "скажіть йому нехай йде до себе". А як якщо людина неадекватна? В цьому гуртожитку проживають переселенці, які працюють і вони після роботи хочуть відпочити. На зауваження адміністрації не реагує", - додає читачка. 

Дану ситуацію адміністрація закладу освіти коментувати відмовилася. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW