Зеленський змінив ще одного командувача у Збройних силах УкраїниВолодимир Зеленський продовжує приймати кадрові рішення серед вищого керівництва Збройних сил України. 

Цього разу президент вирішив прислухатися до вимог та прохань бойових медиків та принести зміни у медичну сферу ЗСУ, щоб покращити забезпечення всіх військових підрозділів медичними засобами, ліками та загалом розвинути напрям, від якого залежать тисячі життів.

"Сьогодні є важливе кадрове рішення. За поданням міністра оборони змінив командувача Медичних сил Збройних Сил України. Замість генерал-майора медичної служби Тетяни Остащенко новим командувачем призначив генерал-майора медичної служби Анатолія Казмірчука – начальника Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» у місті Києві.

Завдання очевидне – і про це неодноразово говорилося в суспільстві, зокрема у спільноті наших бойових медиків, – потрібен принципово новий рівень медичного забезпечення наших воїнів. Від якісних турнікетів до повної цифровізації та прозорості в постачанні, від якісного тренування до щирої комунікації з бойовими медиками в тих підрозділах, де медицина розгорнута дійсно правильно та дійсно ефективно. Досвід ефективності конкретних підрозділів має бути поширений на всі сили оборони.

Слава Україні!" - йдеться у вечірньому відеозверненні президента України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW