Українці з онкозахворюваннями можуть безкоштовно отримати ліки – подробиціЛюдям, які мають онкологічні захворювання, безоплатно надають препарати, які потрібні для лікування. Пацієнтам допомагає громадська організація «Афіна. Жінки проти раку».

Звернутися за ліками можуть українці, незалежно від типу та стадії онкологічного захворювання. Пацієнтам надсилають препарати, які надходять за програмою держзакупівель, а також надаються організації в якості гуманітарної допомоги. Там розповідають, що у ході постачань ліків до онкоцентрів виникає багато проблем з розподілом, логістикою тощо, тому не всі пацієнти можуть вчасно отримати необхідні препарати.

«З першого дня війни ми розуміли, що в онкопацієнтів виникатимуть проблеми з доступом до лікарських засобів. Тому одразу після повномасштабного вторгнення ми створили електронну форму, через яку пацієнти могли подати заявку на необхідні їм ліки», - повідомляють в організації.

Для того, щоб отримати допомогу, необхідно заповнити заявку за посиланням. Усі заявки обробляються в порядку черги. Якщо ліки, вказані у вашому зверненні, є в наявності на складі, з вами зв'яжеться координатор та повідомить, які документи потрібно надати для отримання.

«Якщо в нас з'являються якісь ліки, ми знаходимо у формі дані пацієнта, якому ці ліки необхідні, зв'язуємось із ним та передаємо ліки або надсилаємо Новою поштою», - розповідають в організації.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW