Рівненські митники передали на потреби військових конфіскований автомобільРівненська митниця спільно з органами Державної виконавчої служби вкотре передала конфіскований транспортний засіб для однієї з військових частин.

Як повідомили на сторінці відомства, автомобіль CITROEN JUMPER,2009 року випуску, з об’ємом двигуна2198 куб.см. призначений для перевезення вантажів та пасажирів.

"Автівка була конфіскована в дохід держави за рішенням Рівненського міського суду. Після набрання законної сили виконавчий документ було скеровано до виконавчої служби, яка в свою чергу повідомила Рівненську обласну військову адміністрацію про наявність конфіскованого авто".

Зазначається, що Рівненська митниця неодноразово передавала на потреби наших військових майно, яке на законних підставах перейшло у власність держави.

Зокрема, за період повномасштабного вторгнення в Україну, на потреби армії зі складів митниць вже передано: 17 авто на загальну суму 2,2 млн. грн., крім того, спільно з Управлінням забезпечення примусового виконання рішень у Рівненській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, передано ще 7 автівок на суму 1,2 млн.грн.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW