На Миколаївщині працює три центри соціально-психологічного розвантаження населення На Миколаївщині створили центри соціально-психологічного розвантаження населення.

Як повідомляє ГО  “Центр навчання та освіти дорослих “Південь”, такі центри сприяють  психосоціальному відновленню та реінтеграції у життя постраждалого від війни населення за допомогою організації місцевими соціальними та освітніми службами нових арттерапевтичних психосоціальних послуг.

“Разом із учасниками ми обговорювали актуальні виклики в роботі спеціалістів психологічної служби й суміжних професій сфери “людина-людина”, проаналізували сучасний образ людей професій, покликаних допомагати іншим, окреслили особисті опори психологічної стійкості та професіоналізму”, – говорить психологиня проєкту та тренерка одного з курсів Руслана Сікаленко.

За період реалізації проєкту, який тривав із червня по жовтень, в громадах провели п’ять навчальних програм, а саме: навчальні курси з глинотерапії та кінотерапія, курси з особистої трансформації, в’язання пальцями, виготовлення свічок та застосування їх в ароматерапії.

“Найбільш цікавими та корисними виявилися практичні техніки та методики, завдяки яким ми більше дізналися про себе та свої внутрішні ресурси, як спеціалістів, а також про зовнішні ресурси. Ми сподіваємось, що отримані знання будуть допомагати мешканцям наших громад впоратися із стресами та кризами сьогодення”, – зазначила Анастасія Компанієнко, фахівчиня з соціальної роботи Березанської селищної ради.

“Коли ми проходили майстер-клас з в’язання, це було схоже на медитацію. Оця механічна робота пальчиками, ніжна на дотик пряжа, підрахунок петельок – усе це дозволило трошки відволіктись від тривожних думок”, – поділилась Світлана Гурманова, жителька Баштанської громади.

Для діяльності центрів в рамках проєкту закуплені необхідні матеріали та обладнання.

Кожна громада вже розпочала проведення занять із місцевим населенням і радо запрошує всіх місцевих жителів та внутрішньо-переміщених осіб відвідувати майстер-класи, які сприятимуть психосоціальному відновленню.

Адреси Центрів:

м. Баштанка, Миколаївська область, вул. Театральна, 2.

смт Березанка, Миколаївська область, вул. Центральна, 33.

смт Доманівка, Миколаївська область, вул. О. Ливадара, 81.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW