Загарбники вилучають цивільний транспорт для військових потреб на тимчасово окупованих територіях, - ЦНСРосійські окупанти поповнюють втрати техніки за рахунок вилучення транспорту на ТОТ. 

Про це повідомляє 061 з посиланням на Центр національного спротиву. 

Уряд країни-агресора дозволив вилучати техніку “націоналізованих” підприємств на ТОТ Запорізької, Херсонської, Донецької і Луганської областей. Псевдогромадські російські рухи за “договором добровільної пожертви” можуть привласнювати для потреб окупаційної армії: мопеди, мотоцикли, моторолери, легкові автомобілі, автобуси, вантажні автомобілі, причепи (напівпричепи) до транспортних засобів, трактори для сільського та лісового господарства, гусеничні бульдозери та автогрейдери.

У ЦНС зазначають, що оскільки техніка здебільшого не перебуває на балансі підприємств, загарбники вдалися до присвоєння транспорту на територіях гаражних кооперативів і приватних домоволодінь, який окупаційна влада визнала “безгосподарським майном”. 

“Масове вилучення техніки організовано з метою забезпечення потреб окупаційних адміністрацій рф та інженерного обладнання позицій російських окупаційних військ на ТОТ півдня і сходу України. Росіяни все частіше використовують двоколісну техніку для переміщення особового складу, щоб вберегтись від ураження української артилерії та FPV дронів. Також використання цивільної техніки дозволяє російській пропаганді видавати знищення такого транспорту за напад на цивільне населення”, - повідомили у ЦНС. 

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі рятувальники ліквідували загоряння двох споруд внаслідок ворожої атаки дронами.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW