Закрили мозаїку мінватою: власник споруди у Львові має відкрити історичне панноМозаїку на фасаді стадіону СКА закрили мінватою. Власника споруди зобов'яжуть відкрити панно.

Про це повідомляє Львівська міськрада.

Як поінформував перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, мозаїка на фасаді стадіону СКА не знищена. Будівля належить Львівському університету безпеки життєдіяльності, який під час проведення ремонтних робіт закрив панно мінватою. Водночас наголошує: ця мозаїка внесена в перелік цінних та підлягає захисту, тож має бути повернута.

«Цього тижня управління охорони історичного середовища розпочало ознаковувати мозаїки, які підлягають захисту, та виявило закриту стіну зі свіжим ремонтом замість мозаїки. Розпочали дослідження – хто і коли провів роботи. І чи мозаїка була знищена, чи демонтована. Стало відомо, що дані роботи провів Університет безпеки життєдіяльності. З ними розпочато перемовини.

Мозаїка, з наявної на сьогодні інформації, закрита мінватою, поверх якої виконано ремонтні роботи. Панно буде відкрите і повернуте», - написав на своїй Facebook-сторінці Андрій Москаленко.

Нагадаємо, у 2019 році місто затвердило перелік цінних мозаїк на території Львова і закликало власників будівель, де вони розміщені,докластися до збереження цих творів. Нещодавно ці мозаїки розпочали маркувати міжнародним пам’яткоохоронним знаком «Блакитний щит».

Читайте також: У Львові Собор Святого Юра відремонтують за шість мільйонів гривень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW