В період окупації Миколаївщини 179 людей зазнали тортур й катувань від російських військовихЗ 24 лютого правоохоронці внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості щодо 481 факту жорстокого поводження, катування, заподіяння тілесних ушкоджень цивільному населенню під час окупації частини території Миколаївської області військовими збройних сил рф.

Як Миколаївська обласна прокуратура повідомила у відповідь на запит від видання ZMIN, під час окупації на Миколаївщині російський агресор міг почати бити людину просто на вулиці:

"Тобто її не затримували, в камеру не садили, просто жорстоко поводились. Або, наприклад, могли прострелити людині ногу й піти собі.Також були свідки одного й того факту жорстокого поводження, катування або тортур над цивільними зі сторони військових РФ, які повідомили про це правоохоронців. Кожен такий епізод кримінального правопорушення, не провадження, а правопорушення, реєструють в ЄРДР, як окремий випадок. І так може 3-4-5 епізодів бути по одній і ті ж самій людини. Потім всі ці епізоди поєднують в одне кримінальне провадження”, – пояснюють прокуратурі.

Таким чином, правоохоронці встановили, що 179 мирних мешканців Миколаївщини, яких  незаконно затримано та поневолено росіянами, зазнали катування та жорстокого поводження.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що вдалось встановити бойовиків-садистів, які катували жителів Миколаївщини під час окупації.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW