Служба зайнятості укомплектувала 1080 вакансій у сільському господарстві ЖитомирщиниЗа кількістю затребуваних працівників галузь сільського і лісового господарства – на 4 місці після переробної промисловості, торгівлі та освіти.

Цьогоріч на підприємствах агропромислового комплексу Житомирщини було зареєстровано 1085 вільних робочих місць, для заповнення яких роботодавці звернулись до служби зайнятості. Про це інформує Житомирська обласна служба зайнятості.

Упродовж січня-жовтня 2023 року службі зайнятості вдалося укомплектувати працівниками 1080 вакансій. Найбільше жителів області було працевлаштовано на підприємства, які займаються вирощуванням зернових і бобових культур (590 людей), ягід, горіхів та інших плодових дерев (103), овочів і коренеплодів (57), пряних, ароматичних і лікарських культур (37 людей), а також розведенням свійської птиці (19 працевлаштованих).

Серед кваліфікованих робітників сільського господарства, які отримали роботу, - трактористи-машиністи і робітники з комплексного обслуговування сільгоспвиробництва, оператори машинного доїння, плодоовочівники, птахівники, робітники з догляду за тваринами, озеленювачі та ін.

Нині в обласній службі зайнятості зареєстровано близько 70 вакансій на аграрних підприємствах із середньою зарплатою понад 9700 грн. Є пропозиції роботи для агронома, трактористів-машиністів, доярів, плодоовочівника, токаря, електрогазозварника, слюсаря-ремонтника, підсобних робітників та сторожів.

Ознайомитися з усіма актуальними на Житомирщині пропозиціями роботи можна на сайті служби зайнятості: https://cutt.ly/4Dz4cVI або Єдиному порталі вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua, а також у чат-боті Державної служби зайнятості у Viber «Вакансії ДСЗ»: https://is.gd/ZHNLSp.

Оформити підписку на вакансії за регіоном або галуззю можна завдяки чат-боту @DCZWorkNowBbot.

Актуальні вакансії з усієї України на телеграм-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості»: https://t.me/worknowdcz.

Житомирська обласна служба зайнятості

Служба зайнятості укомплектувала 1080 вакансій у сільському господарстві Житомирщини, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW