Ірину Фаріон звільнили з "Львівської політехніки"Львівська політехніка звільнила Фаріон. Відповідний наказ вже підписано ректором. Сталося це після того, як студенти університету вийшли на протест, пов'язаний з негативним висловлюванням викладачки на адресу російськомовних військових ЗСУ.

Про це повідомив Міністр освіти і науки Оксен Лісовий.

За його словами, студенти були, є і завжди будуть потужним рушієм змін та трансформацій.

"Саме зі студентів розпочалася Революція Гідності в Україні, яка остаточно закріпила нас на євроінтеграційному шляху. Починаючи з 2014 року, тисячі студентів змінили аудиторії на окопи та пішли захищати свою державу, свої родини та свої цінності.

Цей період в історії України став точкою неповернення і запустив активний процес дерадянізації, час якої давно вже настав. Сьогодні ми продовжуємо позбуватися тіней радянського минулого і в системі освіти зокрема.

Дякую кожному і кожній за небайдужість, вміння відстоювати та захищати свої цінності. Це фантастична риса українців – студентів і молоді.

Позиція міністерства незмінна – людям, які не розділяють цінності гідності та не відчувають поваги до воїнів, немає місця в системі освіти", - написав Лісовий.

Він висловив сподівання, що СБУ у межах відкритого кримінального провадження дасть справедливу оцінку висловам та діям вже колишньої викладачки Львівської політехніки.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW