Справа нової злочинної організації в Одесі: НАБУ і САП завершили розслідуванняСпівробітники Національного антикорупційного бюро України у співпраці зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою завершили розслідування у справі нової злочинної організації в Одесі, яка була під контролем бізнесменів Бориса Кауфмана та Олександра Грановського (зараз Борухович).

Про це повідомила пресслужба першого відомства. 

"За версією слідства, учасники злочинної організації взяли під контроль практично всю економіку міста - зокрема взаємодію із забудовниками, закупівлі коштом місцевого бюджету та діяльність комунальних підприємств. Задля гарантованого досягнення злочинної мети вони організували системний підкуп чиновників та депутатів місцевої ради", - йдеться у повідомленні. 

Правоохоронці розповіли, що до складу організації окрім відомих бізнесменів Бориса Кауфмана та Олександра Грановського (зараз Борухович) входили: колишній народний депутат та місцеві топпосадовці. Йовірно, йдеться про першого заступника міського голови Одеси Михайла Кучука, в.о. заступника міського голови Одеси - керівника апарату виконавчого комітету Одеської міськради Олега Бриндака та заступницю міського голови Одеси Світлану Бедрегу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW