Полтава провела в останню дорогу 25-річного бойового медика Олександра Швеця, який загину на ХерсонщиніСімнадцятого листопада у Свято-Успенському соборі Полтави відбулося прощання з полеглим Молодшим сержантом Олександром Швецем, який загинув майже місяць назад у Херсонській області. Про це повідомили в пресслужбі Полтавської міськради.

Олександр Швець народився 27 лютого 1998 року в селищі міського типу Красноїльськ Сторожинецького району Чернівецької області.

Полтава провела в останню дорогу 25-річного бойового медика Олександра Швеця, який загину на Херсонщині , фото-1

У 2016 році він підписав контракт з ЗСУ та став учасником АТО. У 2019 році отримав нагороду «Ветерана війни» та медаль «За службу Україні». Нагороджений нагрудним знаком «За взірцевість у військовій службі ІІІ ступеня». У 2022 році – нагороджений нагрудним знаком «Знак Пошани» Міністерства оборони України, медаллю командування морської піхоти «За незламність духу».

Полтава провела в останню дорогу 25-річного бойового медика Олександра Швеця, який загину на Херсонщині , фото-2

Проходив службу на посаді старшого бойового медика роти розвідки 38 окремої бригади морської піхоти військової частини А4765.

Полтава провела в останню дорогу 25-річного бойового медика Олександра Швеця, який загину на Херсонщині , фото-3

Олександр Швець загинув 21 жовтня 2023 року, отримавши поранення несумісні з життям у ході ведення бойових дій в районі населеного пункту Кринки Херсонської області.

Полтава провела в останню дорогу 25-річного бойового медика Олександра Швеця, який загину на Херсонщині , фото-4

Нагадаємо, вчора в Полтаві під дощем понад тисяча містян прощалася з п'ятьма українськими військовими, які загинули на різних лініях фронту.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW