У Запоріжжі на земельні торги з продажу права оренди виставляють 7 ділянок вартістю понад 35 мільйонів гривеньУ Запоріжжі посадовці з департаменту архітектури та містобудування підготували новий перелік земельних ділянок комунальної власності, які пропонують затвердити для проведення торгів продажу права оренди.

Про це стало відомо під час засідання депутатської комісії з питань бюджету та фінансів, передає 061.

Мова йде про 7 земельних ділянок житлової та громадської забудови загальною площею в 2,53 га з нормативно грошовою оцінкою в понад 35 мільйонів гривень. Ділянки розташовані: вул. Макаренка / Північне шосе; пр. Ювілейний; тр.Харків-Сімферополь/ вул. Магістральна; Північне шосе (поруч із земельною ділянкою по Північному шосе,27); вул. Звенигородська (поруч з житловими будинками по вул.Звенигородській,7, 9-а); вул. Чотирнадцятого жовтня (поруч з житловим буд по вул. Чотирнадцятого жовтня,5); Дніпровське шосе (поруч з АЗС по Дніпровському шосе,3-в).

Всі земельні ділянки пропонують віддати в оренду строком на 10 років. Стартовий розмір річної орендної плати складає 3% і починається з 95 тисяч гривень і найдорожча ділянка обійдеться в 336,6 тисяч гривень оренди. Потенційні орендарі мають сплатити гарантійний внесок (30% від стартового розміру річної орендної плати), грн. В договорі оренди зазначається, що учасники мають відшкодувати орендодавцю витрати (36-39 тисяч гривень(, здійснені на підготовку лоту до проведення земельних торгів, а також несуть всі витрати, пов’язані з реєстрацією права оренди, всіх змін, припинення права оренди.

Також в департаменті архітектури зауважили, що зважаючи на інтерес інвесторів, пропонується змінити цільове призначення земельної ділянки по вул .Перемоги (біля Вірменської церкви по вул.Перемоги,76), площею 0,4000 га, для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчуванняна цільове призначення «для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку».

Заступниця директора департаменту архітектури Ганна Гошко розказала, що вже з проведених аукціонів міськрада отримала 1,9 мільйона гривень. На 20 листопода заплановані ще один електронний аукціон.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у мерії Запоріжжя повторно пропонують віддати в оренду земельну ділянку під СЕС фірмі брата ШурмиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW