Житомирщина: діти які виховуються у дитячих будинках сімейного типу отримали у подарунок ноутбуки від Естонії16 жовтня відбувся захід присвячений Дню спільних дій в інтересах дітей за участі начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка й Надзвичайного та Повноважного Посла Естонської Республіки в Україні Аннелі Кольк, народного депутата України Арсенія Пушкаренка.

Під час заходу 50 сім’ям ДБСТ, в тому числі сім’ям ВПО, було вручено 134 ноутбуки та додаткове обладнання до них.

«У сучасному світі ноутбук є вікном у світ знань, інструментом для навчання, спілкування, пошуку та аналізу інформації. І для нас важливо забезпечити дітям з великих родин безперешкодний доступ до цих можливостей. Дякуємо нашим друзям та партнерам з Естонії за підтримку», – зазначив у своїй промові начальник Житомирської ОВА.

Посольство Естонії у Франції організувало благодійний захід у вигляді аукціону в підтримку України. На виручені кошти були придбані ноутбуки. В якості подяки маленькі українці передали частинку України естонцям – у вигляді малюнків, які намалювали самостійно під час конкурсу малюнків «З Україною в серці», який відбувся на початку року.

Діти з неабиякою завзятістю долучилися до участі. Надійшло дуже багато неймовірно гарних та цікавих робіт, які торкнулися серця дитячою щирістю, вірою у гарне та світле майбутнє рідної країни. Ми побачили війну очима дітей та водночас їх оптимізм, якого іноді так бракує дорослим.

Довідково. Діє 69 дитячих будинків сімейного типу та 135 прийомних сімей, у яких виховується 713 дітей.

З початку воєнного стану створено 16 дитячих будинків сімейного типу та 22 прийомних сім’ї, влаштовано 165 дітей.

З 24.02.2022 на територію Житомирської області у зв’язку із воєнними діями перемістилося 9 дитячих будинків сімейного типу (53 дитини), 6 прийомних сімей (14 дітей) та 113 дітей, які перебувають під опікою, піклуванням.

На даний час в області проживає 99 дітей, з них: 6 дитячих будинків сімейного типу (36 дітей), 5 прийомних сімей (12 дітей) та 51 дитина, яка перебуває під опікою, піклуванням.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW