Понад 300 жителів Житомирщини отримають цьогоріч мікрогранти для бізнесуЗа підсумками 19-ти періодів прийому заяв на отримання мікрогрантів за програмою «Власна справа» у 2023 році (з 1 лютого по 22 жовтня) на Житомирщині – вже 302 переможці.

Про це інформує Житомирська обласна служба зайнятості.

Всього ж 826 жителів області подали свої бізнес-плани для отримання фінансування від держави на їх реалізацію. Наразі, до 19 листопада, триває XX хвиля прийому заяв, тож кількість отримувачів іще зросте.

Підприємці Житомирщини досить активно користуються державною програмою мікрокредитування: за кількістю цьогорічних переможців область має 7-й результат по Україні, а останні три хвилі входить до п’ятірки регіонів-лідерів.

Загальна сума державних інвестицій у підприємництво на Житомирщині складає наразі 72,4 млн грн. Тобто середній розмір мікрогранту – близько 240 тис. грн. Розвиваючи бізнес, грантоотримувачі зобов’язались створити 614 нових робочих місць.

Основна частка серед цьогорічних переможців – підприємці з досвідом, які з допомогою грантів розширюють свою діяльність (їх – 73%), новачки у бізнесі складають 17%, кожен десятий грант дістається юридичним особам – підприємствам й організаціям, які масштабують свою діяльність.

Так, серед отримувачів 19-ї хвилі – 14 ФОПів, чотири підприємці-початківці і дві юридичні особи: фермерське господарство і приватне товариство. У числі переможних бізнес-ідей – відкриття магазину ювелірних виробів, копіцентру самообслуговування, кафе-млинниці, пекарні та торгової точки з продажу шаурми; створення теплиці і кавʼярні з ексклюзивним інтерʼєром; розширення продуктових магазинів, СТО, мережі кав’ярень і торговельних павільйонів, а також надання послуг вантажних перевезень і заготівлі дров.

До відома, з початку дії програми "Власна справа" (з липня 2022 року) Житомирщина вже має 425 переможців, які отримають мікрогрантів на 100,8 млн грн. У процесі втілення власних бізнес-ініціатив вони створять 907 нових робочих місць.

Відповіді на запитання щодо умов програми та оформлення заявки на отримання мікрогранту можна отримати за телефоном «гарячої» лінії 063-214-41-75, а також в телеграм-каналі Житомирської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_Zhytomyr.

Житомирська обласна служба зайнятості

Понад 300 жителів Житомирщини отримають цьогоріч мікрогранти для бізнесу, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW