Для школярів Покровська та Мирнограда провели інструктаж щодо поведінки з вибухонебезпечними предметамиНадзвичайно важливо навчати підростаюче покоління правилам безпеки. Зокрема, особливу увагу дітей слід приділяти алгоритму дій при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Саме за цією тематикою співробітниця Покровського районного управління провела онлайн-заняття з учнями 4-7 класів Навчально-виховного комплексу №1 Покровської міської ради та Загальноосвітньої школи №9 Мирноградської міської ради.

Для школярів Покровська та Мирнограда провели інструктаж щодо поведінки з вибухонебезпечними предметами, фото-1

Рятувальниця розповіла діткам, що небезпека у вигляді вибухових пристроїв може ховатись в будь-якому місці, отже потрібно бути дуже уважним під час пересування територією та не заходити в незнайомі місця. У ході профілактичного заходу школярі також ознайомились з небезпекою, яку можуть нести нерозірвані снаряди та дізнались про місця, в яких найчастіше є вірогідність натрапити на вибухонебезпечний предмет. Фахівчиня ДСНС нагадала малечі, що треба робити при виявленні підозрілої знахідки і показала, як виглядають знаки, які попереджають про мінну небезпеку.

Для школярів Покровська та Мирнограда провели інструктаж щодо поведінки з вибухонебезпечними предметами, фото-2

На завершення навчання вихованці освітніх закладів подякували за цікавий та корисний урок.

Для школярів Покровська та Мирнограда провели інструктаж щодо поведінки з вибухонебезпечними предметами, фото-3

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW