«Гуцульщина на світлинах Карла Звіринського»: у Львові відкриють виставкуУ музеї Михайла Грушевського презентують виставку «Гуцульщина на світлинах Карла Звіринського».

У комунальному закладі Львівської обласної ради «Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові» в понеділок, 20 листопада, відбудеться відкриття виставки «Гуцульщина на світлинах Карла Звіринського». Про це повідомила Львівська обласна рада.

«Аналізуючи фотографії, можна стверджувати, що митець купив свій перший фотоапарат орієнтовно наприкінці 1940-х – на початку 1950-х років. З часом змінював фотоапарати, купував необхідні прилади та хімікати для фотографування та друку світлин у домашніх умовах. Тематика була дуже різноманітною: пейзажі, портрети, квіти, ріки, дерева, каміння, коріння тощо. Фото дуже часто ставали в подальшому матеріалом для створення картин. У фотографіях виставки «Гуцульщина на світлинах Карла Звіринського» передано багатогранність краси гуцульського краю», - розповіла донька митця – Христина Звіринська-Чабан. Початок: 17:00 год. Адреса: вул. І.Франка, 154.

Читайте також: Львівська облрада прийняла рішення про допомогу ЗСУ та скороченні інших витрат – деталіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW