Окупанти активно шукають житло у Запорізькій областіНа тимчасово окупованих територіях Запорізької області російська окупаційна влада зобов’язує людей переоформити своє житло за російським законодавством, інакше його визнають «безгосподарним».

Російська псевдовлада опублікувала перелік документів, які необхідні для переоформлення документів на нерухомість у Бердянську. До переліку обов’язкових документів увійшли: правовстановлюючі документи, техпаспорт на житло, паспорт РФ та СНІЛЗ.

«Вже зараз загарбники активно шукають порожні приміщення для проведення його «націоналізації». До того ж окупанти активно шукають житло для тих, кого звозять з Росії на роботу в Бердянську. Тому бердянці поспішають оформити майно, щоби після деокупації не виганяти звідти непроханих гостей», — повідомляє місцеве ЗМІ.

Попри те, що за російськими законами на окупованих територіях можна переоформити нерухомості до 2028 року, часто псевдовлади не дотримуються своїх же законів.

Варто зазначити, що за українським законодавством усі угоди з нерухомістю на тимчасово окупованих територіях вважаються недійсними.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW