На Хмельниччині викрили кримчанку, яка писала про "нацистсько-бендерівський режим" в УкраїніСлужба безпеки у Хмельницькій області викрила ворожу агітаторку, яка поширювала антиукраїнську пропаганду і закликала до захоплення влади

За даними спецслужби, йдеться про уродженку Криму, яка в 2021 році переїхала на Хмельниччину. Жінка в умовах воєнного стану публічно закликала до повалення конституційного ладу і зміни меж території України.

"У спілкуванні свої проросійські погляди вона не афішувала, але у соцмережах активно підтримувала дії країни-агресора та дискредитувала керівництво України. На своїй сторінці у забороненій в Україні соціальній мережі "Однокласники" зловмисниця поширювала кремлівські наративи та антиукраїнську пропаганду. Зокрема, розміщувала матеріали про те, що в Україні "нацистсько-бендерівський режим", а Росія має "відновити історичну справедливість", - йдеться у повідомленні.

Після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну інтернет-агітаторка почала публікувати не лише деструктивні матеріали, але й заклики до українських захисників здаватися та переходити на бік ворога.

"Лінгвістична експертиза засвідчила, що розповсюджені матеріали містять публічні заклики, направлені на порушення основ національної безпеки", - додали в СБУ.

Відтак поплічниці ворого оголосили підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України: дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади (ч. 2 ст. 109); посягання на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 1 ст. 110); виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України (ч. 3 ст. 436-2).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW